Chestionar pentru elevii de liceu

Liceul nostru va participa in anii urmatori la proiectul ROSE (Romanian Secondary Education).

Proiectul ROSE face parte din Programul Național al MENCȘ Sprijin la bacalaureat, acces la facultate” și contribuie la strategia MENCȘ de reducere a părăsirii timpurii a școlii în învățământul primar și secundar, la creșterea participării la activități de învățare pe tot parcursul vieții și la îmbunătățirea oportunităților în învățămîntul terțiar pentru populația României.

Pentru a avea o diagnoza corecta legata de problemele pe care le intampina elevii din liceul nostru in pregatirea examenului de bacalaureat, va rugam sa raspundeti la intrebarile din urmatorul chestionar.

Daca esti elev la liceu acceseaza chestionarul  aici.

Pentru a vizualiza rezultatele apasati aici.

Va multumim!

Print Friendly, PDF & Email
1.064