Scoala altfel la “Carmen Sylva”

In perioada 6-10 aprilie 2015, se desfasoara activitati in cadrul programului “Scoala altfel: sa stii mai multe sa fii mai bun”. Tabelul de mai jos detaliaza activitatile care se vor desfasura si orarul acestor activitati.

NrTitlul activitățiiNumele și prenumeleZiuaOra de începereOra de sfârșitLocul de desfășurareAlte cadre didactice implicateNr partic.
Lu01Recapitulare relieful Romaniei - aplicații harta mutaCostea CameliaLuni8:00:009:50:00sală de clasă7
Lu02Matematică DistractivăCojocaru Apostolachi AncaLuni8:00:0011:00:00sală de clasăToma Eugen, Vasile Iorga Raluca20
Lu03Bunele maniereEnache SimonaLuni8:00:0012:00:00sală de clasă, laborator turism21
Lu04COLECTAREA DESEURILOR ZONA BELONABecherescu SilviusLuni8:00:0012:00:00PLAJA EFORIE NORDBecherescu Ecaterina33
Lu05Orientare turisticăȚăranu ElenaLuni8:00:0014:00:00padurea FantinitaAnuța Mirela, Onoaie Emilian, Bulgaru Laurențiu169
Lu06Micul Pieton (Educatie rutiera)Voicu Carmen LuciaLuni8:30:0012:30:00sală de clasă, Curtea gradiniteiNovac Mariana, Baltag Virginia0
Lu070 zi de cercetasSichigea CarmenLuni9:00:009:30:00sală de clasă0
Lu08Literatură şi imagineSarofin LilianaLuni9:00:0011:00:00sală de clasă3
Lu09O altfel de istorie...Anuța MirelaLuni9:00:0012:00:00laborator turism24
Lu10sBăitoc GabrielaLuni9:00:0012:00:00sală de clasăCătălui Luminița, Scupi Luminița12
Lu11RRR-Reducem,reciclam,refolosimOlteanu IleanaLuni9:00:0012:00:00sală de clasă0
Lu12Statia de epurare Eforie SudTănase DanielaLuni9:00:0014:00:00statia de epurareToma Eugen25
Lu13Un mediu mai prietenosVoicu SimonaLuni9:00:0015:00:00plajaMunteanu Mariana49
Lu14Ce se ascunde in cutieSichigea CarmenLuni9:30:0010:00:00sală de clasă0
Lu15Recapitulare relieful României - aplicații harta mutăCostea CameliaLuni10:00:0011:50:00sală de clasă24
Lu16Dumnezeu:Stiinta versus ReligieManea EleonoraLuni10:00:0012:00:00sală de clasăBulgaru Laurențiu, Ilicenco Adriana19
Lu17Concurs lingvisticScupi LuminițaLuni10:00:0013:00:00sală de clasă0
Lu18Un job pentru o zi (Cariera- scop în sine sau alegere de moment)Stanciu CristinaLuni10:00:0013:00:00GON ” Albatros”, Restaurant” Acapulco”, Centrul de recuperare ”Marea Neagră” EforieTudor Simona, Vlad Cristina, Șonel Alina, Olteanu Daniela, Novac Mariana, Baltag Virginia, Voicu Carmen Lucia1
Lu19Vizionare film:"Enigma Otiliei"Paicu GabrielaLuni10:00:0013:00:00sală de lectură12
Lu20Vizionare filmPătrașcu AdrianaLuni10:00:0013:00:00laborator de informatică20
Lu21Maini dibaceCătălui LuminițaLuni10:00:0014:00:00sală de clasăBăitoc Gabriela36
Lu22Sa cunoastem cerul.Șerbu FlorinLuni10:00:0014:00:00laborator științe35
Lu23Vestigii ale antichitatii orientale si greco-romaneBâcă AlinaLuni10:00:0014:00:00laborator de informatică12
Lu24ENGLISH IN BLOOMBogdan GeorgianaLuni10:00:0014:00:00SCOALA GIMNAZIALA I.BORCEAJugănaru Mirela, Mircea Sorina19
Lu25De la inimă, la inimăHrițcu LuminițaLuni10:00:0015:00:00Centrul de Zi AgigeaDragomir Luiza, Rusnaciuc Carmen, Trandafir Luminița83
Lu26Cand voi fi mare vreau sa fiuSichigea CarmenLuni10:30:0011:00:00sală de clasă0
Lu27Invitatie la sanatateSichigea CarmenLuni11:00:0014:00:00sală de clasăBâcă Alina, Becherescu Silvius, Chiosea Valeria, Ciocîia Maria, Jugănaru Mirela, Șerbu Florin, Toma Eugen3
Lu28Pagini HTMLCazacu NinaLuni11:30:0016:30:00laborator științe23
Lu29Importanța familiei în viața noastră în societatea prezentăCostea CameliaLuni12:00:0012:50:00Biserica Nașterea Maicii Domnului Eforie Nord0
Lu30,,Emoţie şi gând în cuvinte"Sarofin LilianaLuni12:00:0014:00:00sală de clasă1
Lu31Orasul meu- Casa meaZontea MihaelaLuni12:00:0014:45:00parc, litoral17
Lu32GospodariiMîndru MariaLuni12:00:0016:00:00sală de clasă15
Lu33vocea "Carmen Sylva"Cutlacai GenghisLuni12:00:0016:00:00sală de clasăBâcă Alina, Cătălui Luminița48
Lu34"Filantropica"-intre iluzie si realitateIlicenco AdrianaLuni12:15:0014:00:00laborator turism41
Lu35vizionare filmPătrașcu AdrianaLuni14:00:0016:00:00laborator de informatică13
Lu36EcologizareOleșefschi MariaLuni15:00:0015:50:00imprejurimile scolii2
Lu37Vizionare film documentarOleșefschi MariaLuni16:00:0016:50:00sală de clasă0
Lu38Vizionare fil documentarOleșefschi MariaLuni17:00:0017:50:00sală de clasă6
Lu39Vizionare film documentarOleșefschi MariaLuni18:00:0018:50:00sală de clasă20
Ma01Songs contestMircea SorinaMarti0:00:0016:00:00sală de clasă6
Ma02Recapitulare clima si hidrografia României - aplicații hărți muteCostea CameliaMarti8:00:009:50:00sală de clasă0
Ma03Se apropie Pastele!Dragomir LuizaMarti8:00:0011:00:00sală de clasă17
Ma04Salvati litoralul Marii Negre!Enache SimonaMarti8:00:0012:00:00pe tarmul marii21
Ma05Pagini de revistăBulgaru LaurențiuMarti8:00:0013:00:00laborator de informaticăHrițcu Luminița, Trandafir Luminița6
Ma06Incursiuni in istoria DobrogeiVoicu SimonaMarti8:00:0014:00:00Cetatea HistriaMunteanu Mariana37
Ma07Frumuseţi dobrogene.Anuța MirelaMarti8:00:0016:00:00Cheile Dobrogei.25
Ma08Sa ne hranim sanatos (Educatie pentru sanatate)Voicu Carmen LuciaMarti8:30:0012:30:00sală de clasăNovac Mariana, Baltag Virginia0
Ma09O ZI DE CERCETAS -CE SE ASCUNDE IN CUTIE -CAND VOI FI MARE VREAU SA FIU...Sichigea CarmenMarti9:00:0011:00:00sală de clasă0
Ma10Si eu pot sa ajut!Stanciu CristinaMarti9:00:0012:00:00Școala Sanatorială TechirghiolSichigea Carmen6
Ma11excursie delfinariuBecherescu EcaterinaMarti9:00:0014:00:00delfinariuBecherescu Silvius29
Ma12Mesterii cuvintelorOlteanu IleanaMarti9:00:0012:00:00sală de clasăBogdan Georgiana0
Ma13”Comorile ascunse”Rusnaciuc CarmenMarti9:00:0015:00:00muzeeStănoiu Carmen0
Ma14Campionat fotbalOnoaie EmilianMarti9:00:0016:00:00curtea școlii, sala de sportȚăranu Elena61
Ma15Aventurile cunoșteriiDincă GrațielaMarti9:00:0018:00:00în afara școliiDogaru Cristina37
Ma16concursȚăranu ElenaMarti9:30:0011:00:00curtea școlii, sala de sportOnoaie Emilian17
Ma17vizionarea unui desen animatPîslaru LauraMarti10:00:0010:55:00sală de clasă0
Ma18Itinerar culinar prin țările europeneCostea CameliaMarti10:00:0011:50:00sală de clasă4
Ma19Obiecte decorative specifice PaşteluiSarofin LilianaMarti10:00:0012:00:00sală de clasă5
Ma20Evaluarea nationalaToma EugenMarti10:00:0012:00:00sală de clasă3
Ma21Pregatire suplimentara pentru examenPaicu GabrielaMarti10:00:0013:00:00sală de clasă21
Ma22Vizita la Alianta FrancezaPătrașcu AdrianaMarti10:00:0013:00:00sediul Aliantei Franceze8
Ma23SUNT UN ELEV TALENTATBogdan GeorgianaMarti10:00:0013:00:00laborator turismCutlacai Genghis, Ilicenco Adriana, Manea Eleonora24
Ma24Masterchef in scoala mea!Ilicenco AdrianaMarti10:00:0014:00:00laborator turismApostol Mădălina, Manea Eleonora, Munteanu Mariana78
Ma25Pericolul meteoritilor si a asteroizilor pentru PamantȘerbu FlorinMarti10:00:0014:00:00laborator științe62
Ma26Comunism/NazismBâcă AlinaMarti10:00:0014:00:00laborator de informatică10
Ma27vizionarea unui desen animatPîslaru LauraMarti11:00:0011:55:00sală de clasă0
Ma28Invitatie la sanatateSichigea CarmenMarti11:00:0014:00:00sală de clasăHrițcu Luminița, Ilicenco Adriana, Munteanu Mariana, Poteră Mihaela23
Ma29Sa facem schita scolii impreunaVasile Iorga RalucaMarti11:00:0016:00:00sală de clasă, curtea școliiApostol Mădălina, Ciocîia Gabriel, Ciocîia Maria73
Ma30vizionarea unui desen animatPîslaru LauraMarti12:00:0014:00:00sală de clasă17
Ma31Lecturi graficeToma EugenMarti12:00:0014:00:00laborator de informatică4
Ma32Micii bucatariZontea MihaelaMarti12:00:0014:45:00sală de clasă17
Ma33La sezatoareMîndru MariaMarti12:00:0016:00:00sală de clasă20
Ma34FIGURI DE SEAMĂ ALE ŞTIINŢEI ROMÂNEŞTICazacu NinaMarti12:00:0016:00:00laborator de informaticăMunteanu Mariana0
Ma35Documentar DiscoveryScupi LuminițaMarti13:00:0016:00:00sală de lectură22
Ma36Literatură şi cinematografieSarofin LilianaMarti14:00:0016:00:00Sala 1 - Bibliotecă7
Mi01Teach with moviesMircea SorinaMiercuri 12:00:0016:00:00laborator turism12
Mi02Ziua Portilor deschise-Politehnica BucurestiPaicu GabrielaMiercuri6:00:0018:00:00Politehnica BucurestiVoicu Simona21
Mi03vizionarea unui desen animatPîslaru LauraMiercuri8:00:008:55:00sală de clasă0
Mi04Recapitulare clima și hidrografia României - aplicații harta mutăCostea CameliaMiercuri8:00:009:50:00sală de clasă0
Mi05Primavara in sarbatoareEnache SimonaMiercuri8:00:0012:00:00sală de clasă21
Mi06Pregatire-Evaluare NationalaVasile Iorga RalucaMiercuri8:00:0012:00:00sală de clasă14
Mi07educatie pt sanatateBecherescu EcaterinaMiercuri8:00:0012:00:00sală de clasăBecherescu Silvius3
Mi08Jucarii frumoase, ies din maini dibace (Activitate de creatie practica)Voicu Carmen LuciaMiercuri8:30:0012:30:00sală de clasă, Curtea gradiniteiNovac Mariana, Baltag Virginia0
Mi09Le Freak Show - D'ale elevilor...Ilicenco AdrianaMiercuri9:00:0011:00:00laborator turismDogaru Cristina46
Mi10Masterchef in scoala meaApostol MădălinaMiercuri9:00:0012:00:00laborator turismIlicenco Adriana, Manea Eleonora, Munteanu Mariana12
Mi11Vizita la muzeul de istorie-ConstantaOlteanu IleanaMiercuri9:00:0012:00:00muzeu0
Mi12Atelier de creatieTănase DanielaMiercuri9:00:0012:00:00sală de clasăBecherescu Ecaterina, Cătălui Luminița, Dincă Grațiela, Onoaie Emilian43
Mi13Incursiuni in gastronomia DobrogeiVoicu SimonaMiercuri9:00:0013:00:00laborator turismTănase Daniela31
Mi14Excursie/vizita/vizionare filmDragomir LuizaMiercuri9:00:0014:00:00Constanta0
Mi15Master chef la noi in scoalaMunteanu MarianaMiercuri9:00:0015:00:00laborator turismApostol Mădălina, Ilicenco Adriana, Manea Eleonora33
Mi16Campionat Baschet fete/baietiOnoaie EmilianMiercuri9:00:0016:00:00sala de sportȚăranu Elena65
Mi17vizionarea unui desen animatPîslaru LauraMiercuri10:00:0010:55:00sală de clasă21
Mi18Caracteristici geografice românești actualeCostea CameliaMiercuri10:00:0011:50:00sală de clasă0
Mi19Lecturi graficeToma EugenMiercuri10:00:0012:00:00laborator de informatică12
Mi20Dezvoltarea competențelor de limbă și comunicareDincă GrațielaMiercuri10:00:0013:00:00sală de clasăSarofin Liliana6
Mi21campionat fotbalȚăranu ElenaMiercuri10:00:0014:00:00curtea școlii, sala de sport/Onoaie Emilian7
Mi22Majorete si sportiviMîndru MariaMiercuri10:00:0014:00:00curtea școliiOnoaie Emilian, Rusnaciuc Carmen40
Mi23Romanul românesc interbelicSarofin LilianaMiercuri10:00:0014:00:00sală de clasă21
Mi24”Majorete și sportivi”Rusnaciuc CarmenMiercuri10:00:0014:00:00curtea școliiMîndru Maria0
Mi25Examenul de maturitate - obstacol sau oportunitate?Anuța MirelaMiercuri10:00:0014:00:00sală de clasăTănase Anca7
Mi26Prelucrarea digitala a imaginilor astronomiceȘerbu FlorinMiercuri10:00:0014:00:00laborator științe15
Mi27Sa ne cunoastem trecutulBâcă AlinaMiercuri10:00:0014:00:00laborator de informatică10
Mi28ENGLISH DRAMABogdan GeorgianaMiercuri10:00:0014:00:00sală de lecturăApostol Mădălina, Jugănaru Mirela10
Mi29English dramaJugănaru MirelaMiercuri10:00:0014:00:00sală de lecturăApostol Mădălina10
Mi30vizionarea unui desen animatPîslaru LauraMiercuri11:00:0011:55:00sală de clasă30
Mi31Spring fashion PartyManea EleonoraMiercuri11:00:0014:00:00sală de clasăApostol Mădălina, Dogaru Cristina, Ilicenco Adriana90
Mi32vizionarea unui desen animatPîslaru LauraMiercuri12:00:0014:00:00sală de clasă30
Mi33Evaluarea nationalaToma EugenMiercuri12:00:0014:00:00sală de clasă5
Mi34Cartea transpusa in film artisticZontea MihaelaMiercuri12:00:0014:45:00sală de clasă17
Mi35Știu de toate, deci sunt bun!Bulgaru LaurențiuMiercuri12:00:0015:00:00sală de clasăAnuța Mirela, Chiosea Valeria, Dincă Grațiela, Jugănaru Mirela, Oleșefschi Maria, Scupi Luminița, Șerbu Florin, Trandafir Luminița, Vasile Iorga Raluca32
Mi36Vizionare film documentarOleșefschi MariaMiercuri13:00:0013:50:00sală de clasă10
Mi37Literatură şi cinematografieSarofin LilianaMiercuri14:00:0016:00:00Sala 1 - Bibliotecă3
Mi38Ovidius-poetul tomitanBăitoc GabrielaMiercuri14:00:0017:00:00sală de clasă6
Mi39Vizionare film documentarOleșefschi MariaMiercuri15:00:0015:50:00sală de clasă6
Mi40invitatie la sanatateSichigea CarmenMiercuri15:00:0019:00:00sală de clasă14
Mi41Vizionare film documentarOleșefschi MariaMiercuri16:00:0016:50:00sală de clasă0
Mi42Teatrul-arte si profesie.Vasile Iorga RalucaMiercuri16:00:0020:00:00Teatrul de statHrițcu Luminița, Trandafir Luminița108
Mi43Vizionare film documentarOleșefschi MariaMiercuri17:00:0017:50:00sală de clasă8
Mi44Vizionare film documentarOleșefschi MariaMiercuri18:00:0018:50:00sală de clasă1
Jo01Recapitulare populație, așezări, economie România - aplicații hărți muteCostea CameliaJoi 8:00:009:50:00sală de clasă0
Jo02Scriitori si matematicieni.Surse de inspiratieVasile Iorga RalucaJoi8:00:0011:00:00sală de clasăDogaru Cristina17
Jo03Parada meseriilorEnache SimonaJoi8:00:0012:00:00sală de clasă21
Jo04Dobrogea - un loc plin de istorie.Anuța MirelaJoi8:00:0016:00:00Muzeul de Istorie şi Arheologie ConstanţaBâcă Alina, Tănase Anca27
Jo05Calatori prin RomaniaZontea MihaelaJoi8:00:0016:00:00excursie in afara localitatiiDragomir Luiza17
Jo06Sa ne distram impreunaVoicu Carmen LuciaJoi8:30:0012:30:00Curtea gradiniteiNovac Mariana, Baltag Virginia0
Jo07CONCURS DE SAHBecherescu SilviusJoi9:00:0012:00:00sală de clasăBecherescu Ecaterina20
Jo08Pastele la romaniOlteanu IleanaJoi9:00:0012:00:00sală de clasăManea Eleonora0
Jo09Concurs de șahBulgaru LaurențiuJoi9:00:0014:00:00sală de clasă96
Jo10Fashion partyApostol MădălinaJoi9:00:0014:00:00sală de clasăDogaru Cristina, Ilicenco Adriana, Manea Eleonora, Poteră Mihaela25
Jo11Calatorie in jurul orasului meuToma EugenJoi9:00:0014:00:00plaja Ef.Sud12
Jo12Romania turistica-calatorie in zonele de atractie turisticaVoicu SimonaJoi9:00:0015:00:00laborator turismJinga Roxana20
Jo13Voluntariat la antidrog sau la Crucea RosieMunteanu MarianaJoi9:00:0015:00:00spital10
Jo14Campionat tenis de masaOnoaie EmilianJoi9:00:0016:00:00sala de sportȚăranu Elena121
Jo15,,Tomisul-vechea cetate şi Tomisul mall-urilor"Sarofin LilianaJoi9:00:0018:00:00Constanţa14
Jo16Micii atenieni infrunta micii spartani/ Jocurile Olimpice AnticeȚăranu ElenaJoi9:30:0011:30:00curtea școliiAnuța Mirela31
Jo17Caracteristici geografice românești actualeCostea CameliaJoi10:00:0011:50:00sală de clasă0
Jo18Gastronomie a la francaisePătrașcu AdrianaJoi10:00:0012:00:00laborator turismDogaru Cristina, Mircea Sorina9
Jo19Pregatire suplimentara pentru examenPaicu GabrielaJoi10:00:0013:00:00sală de clasă1
Jo20CROSSWORDSBogdan GeorgianaJoi10:00:0013:00:00sală de clasăApostol Mădălina, Jugănaru Mirela11
Jo21Documentar DiscoveryScupi LuminițaJoi10:00:0013:00:00sală de lectură25
Jo22Surprize Paste - felicitari, cosuleteScupi LuminițaJoi10:00:0013:00:00sală de clasă20
Jo23Vizită la Aerodromul TuzlaTrandafir LuminițaJoi10:00:0014:00:00Aerodromul TuzlaHrițcu Luminița, Vasile Iorga Raluca55
Jo24Gaurile negre in scoala meaȘerbu FlorinJoi10:00:0014:00:00laborator științe3
Jo25CrosswordsJugănaru MirelaJoi10:00:0014:00:00sală de clasăApostol Mădălina8
Jo26Sunt un elev talentat!Manea EleonoraJoi10:00:0014:00:00sală de clasăBogdan Georgiana, Cătălui Luminița, Cutlacai Genghis, Ilicenco Adriana57
Jo27Vizită la Aerodromul Tuzla/Herghelia MangaliaDragomir LuizaJoi10:00:0015:00:00Aerodromul Tuzla/Herghelia MangaliaHrițcu Luminița, Trandafir Luminița, Vasile Iorga Raluca17
Jo28Vizita la Muzeul de arheologie ConstantaBăitoc GabrielaJoi10:00:0018:00:00MuzeuAnuța Mirela, Bâcă Alina, Cătălui Luminița27
Jo29Pe urmele stramosilorBâcă AlinaJoi10:00:0018:00:00Muzeul de Istorie si Arheologie ConstantaAnuța Mirela, Bâcă Alina, Băitoc Gabriela3
Jo30pregatirea examenului de bacCiocîia GabrielJoi11:00:0016:00:00sală de clasă9
Jo31”Copilul artist”Rusnaciuc CarmenJoi12:00:0014:00:00sală de clasăDragomir Luiza0
Jo32Micul cinefilDincă GrațielaJoi12:00:0015:00:00sală de lectură41
Jo33Sarbatoarea InvieriiMîndru MariaJoi12:00:0016:00:00sală de clasă20
Jo34Concours de blaguesPătrașcu AdrianaJoi12:00:0016:00:00laborator turism0
Jo35English customs and traditionsMircea SorinaJoi14:00:0016:00:00sală de clasă3
Jo36Invitatie la sanatateSichigea CarmenJoi14:00:0018:00:00sală de clasă31
Vi01Recapitulare populație, așezări, economie România - aplicații hărți muteCostea CameliaVineri 8:00:009:50:00sală de clasă0
Vi02Magie prin chimieBulgaru LaurențiuVineri8:00:0010:00:00laborator științe54
Vi03Sport/sanatate/sigurantaDragomir LuizaVineri8:00:0011:00:00curtea școlii0
Vi04Sanatate prin sportEnache SimonaVineri8:00:0012:00:00curtea școlii21
Vi05bac 2015Becherescu EcaterinaVineri8:00:0012:00:00sală de clasăBecherescu Silvius5
Vi06Hristos a inviat!Manea EleonoraVineri8:00:0012:00:00sală de clasăCiovei Sofia, Olteanu Ileana, Rusnaciuc Carmen, Stănoiu Carmen, Theodorescu Alina, Zontea Mihaela68
Vi07Cultiva-ti pasiuneaJugănaru MirelaVineri8:00:0017:00:00laborator turism74
Vi08Micii CampioniOnoaie EmilianVineri8:00:0017:00:00curtea școlii, sala de sportȚăranu Elena75
Vi09Suntem mici dar ne pasa! (Educatie ecologica)Voicu Carmen LuciaVineri8:30:0012:30:00Curtea gradiniteiNovac Mariana, Baltag Virginia0
Vi10O ”altfel ”de ziStanciu CristinaVineri9:00:0012:00:00Centrul de recuperare ”Marea Neagră” Eforie Sud, Ana Hotels Europa-Eforie Nord3
Vi11Sport,miscare,sanatateOlteanu IleanaVineri9:00:0012:00:00curtea școliiOnoaie Emilian
Vi12Meserii de ieri si de aziIlicenco AdrianaVineri9:00:0014:00:00Centrul de scafandri C-taDogaru Cristina43
Vi13BAC 2015Becherescu SilviusVineri9:00:0013:00:00sală de clasăBecherescu Ecaterina40
Vi14Obiective turistice constănţene.Anuța MirelaVineri9:00:0015:00:00Municipiul Constanţa18
Vi15Caracteristici geografice românești actualeCostea CameliaVineri10:00:0011:50:00sală de clasă4
Vi16Vizionare film:"Moara cu noroc"Paicu GabrielaVineri10:00:0013:00:00sală de lectură23
Vi17Vizita la sediul Litoral TVPătrașcu AdrianaVineri10:00:0013:00:00sediul LTV4
Vi18ENGLISH THROUGH FAIRY TALESBogdan GeorgianaVineri10:00:0013:00:00sală de clasăMircea Sorina
Vi19Pregatire bacalaureatȘerbu FlorinVineri10:00:0014:00:00laborator științe5
Vi20Itinerariu culturalBulgaru LaurențiuVineri11:00:0016:00:00Constanța19
Vi21”Lumea de lângă noi”Rusnaciuc CarmenVineri12:00:0013:00:00sală de clasăMîndru Maria
Vi22Mens sana in corpore sanoZontea MihaelaVineri12:00:0013:50:00curtea școlii, sala de sportOnoaie Emilian, Țăranu Elena17
Vi23Sah si alte jocuriMîndru MariaVineri12:00:0016:00:00sală de clasă
Vi24vocea "Carmen Sylva"Cutlacai GenghisVineri12:00:0017:00:00sală de clasăBâcă Alina, Cătălui Luminița86
Vi25Vizionare film francezScupi LuminițaVineri13:00:0016:00:00sală de lectură54
Print Friendly, PDF & Email
1.130